לסדר את הבית

לסדר את הבית באופן חכם זהו הצעד הראשון ליצירת שפע

בית זה הרבה יותר מקורת גג. ממבנה שגרים בו. בית זה המקום שאליו אנחנו שייכים. שבו אנחנו מרגישים הכי נוח בעולם. חישבו למשל על המושגים:  נעלי בית, נמל הבית, המגרש הביתי, דף הבית. בית זו נקודת מוצא, ממנה יוצאים ואליה חוזרים. בבית נחים, חיים ומארחים. הבית הוא הרכישה הגדולה ביותר שאנו רוכשים בדרך כלל. וחשוב לנו לסדר ולעצב אותו יפה ונוח. הבית מכיל אותנו ואת כל חפצינו האישיים ביותר. לכן סידור הבית הוא מאד אינטימי וטעון רגשית. 

סידור הבית זה להרגיש בבית

ראשית אנחנו מעצבים את הבית שלנו ואז הוא משפיע עלינו. אנחנו צובעים את הקירות, בוחרים ריהוט, תולים תמונות, וילונות, גופי תאורה, מניחים שטיחים, בוחרים ציוד שמושי שיהיה גם יפה לטעמנו, מצעים, כלי אוכל, כל אלה גם שימושיים וגם מעוצבים. חשוב לנו להקיף את עצמנו בחפצים נאים. הבעיה מתחילה כשיש יותר מדי מאלו.

בלאגן ועומס בבית מגרשים אותנו החוצה סידור הבית מחבר אותנו אליו

זאת עובדה: בלאגן ועומס תופסים מקום בבית שלנו על חשבוננו. רוב האנשים לא יודעים מה יש להם בתוך הבלאגן. הם נרתעים מלגשת לשם נרתעים ודוחים את סידור הבית, עוקפים את המגירה / הקלסר / הארון / הקופסא / החדר  העמוסים. ככל שהזמן עובר כך קשה יותר לגשת לאותו אזור עמוס וליצור בו סדר, לערוך אותו באופן מובן ונגיש. וככל שעובר הזמן אותו אזור נעשה גדול יותר ויותר עמוס ומבולגן יותר ויותר. כמו חור שחור הוא בולע לנו את המרחב ויוצר בנו תחושות לא נעימות בקשר אליו. אנחנו מגיעים לאותו חדר רק כדי לשים בו עוד חפץ שאנחנו לא צריכים ובורחים מיד. כאילו שאם נתעכב החדר יתלונן: מה זה, לא באים לבקר? משאירים אותי לבד בחושך. נזכרים בי רק כשיש לכם עוד משהו שאתם לא צריכים.

 

שירות סידור הבית של פיית המגירות

פיית המגירות מיומנת מאד בארגון וסידור של מקומות עמוסים בבית, ביצירת תשתית לסדר פונקציונלי ואסתטי שקל לתחזק. פיית המגירות מגיעה ללקוחות באזור השרון, העמקים, חיפה והקריות וגם אם אתם גרים יותר רחוק, אתם מוזמנים להשאר ולקבל השראה ומוטיבציה לסידור הבית.

סידור ארון בגדים שלב אחר שלב

איך נוצר עומס בבית ואיך מתחילים לסדר אותו?

דחיינות בסידור הבית

סוף סוף קל לתייק מסכים

הגישה האדריכלית לסידור החפצים שלנו

שתי דירות בוטיק קטנטנות ומתוחכמות

איך אפשר להסתדר בדירת חדר קטנטנה

כתיבת תגובה